V sobotu 7.10.2017 sehrály krčínské ženy poslední podzimní domácí zápas I. ligy. Hostili jsme soupeře ze severní Moravy, a to TJ Starou Ves n. Ondř. V první minutě se soupeř ujímá vedení, ale my dokážeme následně hned vyrovnat na 1:1. Takto vlastně probíhá celý 1. poločas – 11. minuta 3:3, 14. min. 5:5 a 20. min. 7:7. V posledních deseti minutách se nám přeci jen podařilo odskočit soupeři ve skóre, a proto po první půli vedeme 14:11. Do té druhé části nevstupujeme zrovna nejlépe. Soupeř nás dotahuje a v 6. minutě je to jen o jednu branku 15:14. Naštěstí to je nejmenší rozdíl, který soupeři v tomto poločase povolujeme. V 7. min. už je to 16:14 a postupně začínáme tento rozdíl navyšovat 10. min. 17:14, 15. min. 19:15 a 18. min. 21:16. Tento vybudovaný rozdíl už zvládneme udržet do konce zápasu, takže vítězíme s přehledem rozdílem 25:20. Utkání řídil p. L. Gorpiel z Vítkovic. Příští utkání se hraje v neděli 15.10. s tradičním rivalem, a to v Dobrušce.