V dalších utkání 1. ligy národní házené mužů jsme zajížděli na poslední dvojzápas na půdu Plzně Újezdu a nováčka TJ Žatec. V sobotním utkání jsme s domácím favoritem drželi po celý poločas vyrovnanou partii a i skóre. Ve 4. min. 2:2, ve 14. 5:5, ve 23. 8:8 a ve 28. 10:10. Domácí nakonec dokázali na konci poločasu ještě vstřelit jednu rozdílovou branku a tak stanovili poločasový výsledek 11:10.  Ve druhém poločasu nám domácí sice odskočili v 6. minutě na 14:11, ale ve 13. min. bylo opět srovnáno na 15:15. Bohužel nás postihnul krátký výpadek a ve 25. minutě domácí vedli 19:16. Sice jsme do konce utkání stahovali vedení domácích, ale zbývalo málo času. Jediné byla korekce na konečných 20:19. Bojovnost našeho mladého týmu nestačila na zkušenější domácí tým. Utkání řídil Jiří Baumruk.

Martin Chmelík – Filip Rýdl

Martin Leugner – Tomáš Marek – Josef Verner – (Roman Marek)

Martin Marek (8) – Michal Fišer (7) – Jan Linhart (3) – Jan Valtera (1) – (Miroslav Fišer)

Trenér: Pavlík Tomáš

Vedoucí: Pavlíková Romana

Nedělní utkání na půdě TJ Žatec pro nás začalo slibně. Do 13. minuty jsme drželi s domácími krok 6:6. Pak jsme měli velmi dobrou část do 20. minuty, kdy jsme dokázali proměnit několik získaných míčů a ujali se vedení 6:10. Bohužel to bylo do konce poločasu vše. Domácí se rychle vzpamatovali a do konce poločasu snížili na poločasových 8:10. Domácí do druhé části nastoupili velmi odhodlaně a hlavně výrazně přitvrdili za dohledu benevolentního rozhodčího. Výsledkem bylo, že už v 6. min byl stav 12:11 pro domácí. Sice jsme ještě dokázali ve 14. minutě držet vyrovnané skóre 13:13, ale po několika dalších až likvidačních faulech jsme se přestali dostávat i ke střelbě a výsledkem bylo vedení domácích ve 24. min 16:13. Ještě jsme sice zkoušeli v závěru alespoň vydolovat bod z tohoto utkání, ale výsledkem byla jen korekce na konečných 17:15. Utkání řídil v každém poločase jinak rozhodčí Váca.