K poslednímu podzimnímu kolu 1. ligy národní házené mužů jsme zajížděli na jarní předehrávku k našemu soupeři TJ S. Podlázky. Měli jsme soupeři co oplácet, a to prohru z prvního kola 16:20. Utkání jsme začali dobře, rychle jsme se ujali vedení 0:2 ve 4. minutě. Pak sice domácí dokázali v 9. min vyrovnat na 2:2, ale pak jsme ve 13. min. vedli 3:5 a tento malý, ale náskok jsme si udržovali a v 19. minutě jsme dokázali navýšit naše vedení na 5:8. Tento tříbrankový náskok jsme dokázali udržet až do konce poločasu, kde jsme se s domácími pravidelně střídali ve vstřelování branek. Výsledkem bylo poločasových 9:12. Průběh začátku druhé části utkání byl obdobou konce prvního. Vždy jsme dokázali odpovědět na branky domácích a udržovali jsme si dvou až tříbrankové vedení. V 8. min. 13:16. Pak jsme nakrátko vypadali z koncentrace po hrubém faulu domácího Barabáše, ale naštěstí to mělo za následek snížení náskoku jen na jednu až dvě branky. Ve 14. min. 15:16 a v 16. min. 16:17. Domácí ale neudrželi soustředění. Po několika jejich promarněných šancích jsme se dokázali opět vzdálit ve 23. min. na 16:19, a pak do konce utkání již kontrolovat náš náskok a bezpečně dovézt utkání do cenného vítězství v poměru 18:21. Vrátili jsme tak domácím porážku z úvodu soutěže a udrželi jsme se v kontaktu s horní částí průběžné tabulky soutěže. Opět velmi dobré utkání ze strany našich mladých útočníků a podpora našich zkušenějších hráčů v zadních řadách byla tentokrát dobře naladěná. Několika výbornými zákroky v rozhodujících chvílích se blýskl Martin Chmelík a i on výrazně pomohl ke konečnému výsledku. Teď je na řadě zimní přestávka, kde musíme správně naladit formu na jarní část a zkusit postoupit do vyřazovací části play off. Utkání řídil Petr Jančík z Opatovic.