K dalšímu dvojutkání 1. ligy národní házené mužů jsme zajížděli na plzeňsko a minulý víkend nás poznamenal více než negativně. Odjížděli jsme se silně očesanou sestavou. V sobotu jsme hráli v Nezvěsticích a asi pod dojmem špatných okolností, tak pro nás začalo i utkání. Domácí jednoznačně kralovali a my jsme jen přihlíželi. Rychle jsme prohrávali v 9. minutě 4:1 a v 15. již 7:2. Do konce poločasu jsme jen udrželi rozdíl ve skóre v poměru 11:6.

Druhý poločas byl obrazem prvního. Domácí navyšovali zpočátku vedení ve 4. minutě 14:7, v 9. 16:8 a ve 24. už 20:9. Do konce utkání, když již domácí polevili, jsme jenom korigovali na konečných 22:12. Těžké utkání pro naše mladé hráče, vlastně bez volby střídání v obraně a určitých omezení v útočné hře.

Martin Chmelík – Filip Rýdl

Josef Verner – Roman Marek – Lukáš Zavřel

Michal Fišer (7) – Miroslav Fišer (4) – Jan Linhart (1) – Jan Valtera – (Lukáš Marek)

Trenér: Pavlík Tomáš

Vedoucí: Pavlíková Romana

V neděli jsme po „tvrdé“ sobotní lekci hráli v Tymákově a měli jsme jednoznačný cíl. Alespoň získat částečnou sebedůvěru. Začátek utkání byl z naší strany velmi dobrý a rychle jsme získali vedení a až do poloviny poločasu jsme byli i herně lepším týmem. Vedli jsme 7:8 a nic nenasvědčovalo o problémech. Pak nastal zlom. Najednou jako bychom nevěděli, co hrát a přitom jsme měli hrát pořád stejně. Domácí otočili vývoj utkání a do 28. minuty získali vedení v poměru 11:8. Do konce poločasu se nám přeci jen podařilo ještě korigovat stav na 12:10.

Bohužel nástup do druhé části pohřbil veškeré naděje na dobrý výsledek. Udělali jsme rychle několik zbytečných chyb v útoku a domácí je bezezbytku využili. V 9. minutě vedli již 18:12. Sice jsme ještě dokázali opět nastartovat útočnou část, ale domácí již bezpečně kontrolovali vývoj utkání. Výsledkem byla jen úprava skóre do finální podoby, kde jsme v závěru museli otevřít hru, na konečných 27:21. Těžký víkend, kde chybělo hned několik hráčů základní sestavy a na celkové hře to bylo výrazně znát. O dalším víkendu hostíme SSK Vítkovice a nutně potřebujeme bodovat.

Martin Chmelík – Filip Rýdl

Josef Verner – Roman Marek – Lukáš Zavřel

Michal Fišer (10) – Jan Linhart (7) – Jan Valtera (2) – Miroslav Fišer (1) – Lukáš Marek (1)

Trenér: Pavlík Tomáš

Vedoucí: Pavlíková Romana

_________________________________________________________________HOME