Další utkání 1. ligy národní házené mužů jsme se poprvé letos představili na domácí půdě proti TJ S. Podlázky, které se prezentovali v přípravě a prvním kole v dobré formě. Z kraje utkání jsme hráli vyrovnaně do 11. minuty, kdy byl stav 3:3. Pak jsme vypadli z tempa v útočné fázi a výsledkem bylo vedení hostů v 16. min. 3:6. Po zbytek poločasu jsme pak postupně umazávali rozdíl, a to se nám podařilo až v samém závěru poločasu na 10:10.

Bohužel jsme se z první poloviny nepoučili a druhou část utkání jsme začali obdobně. Hosté v 8. minutě vedli již 11:14 a ve 14. 12:15. Naštěstí se nám podařilo zlepšenou obrannou hrou dorovnat skóre v 21. min na 15:15, ale stále jsme nedokázali překlopit vedení na naši stranu. To se nám podařilo až ve 28. minutě v poměru 18:17, ale hosté dokázali ještě srovnat na 18:18 a v následném útoku se nám nepodařilo vstřelit rozdílovou branku, když jsme nastřelili jen konstrukci branky. Utkání tak skončilo spravedlivou remízou 18:18.

Utkání nepatřilo mezi zrovna pohledné a bohužel se nám nepodařil plný bodový zisk, když jsme především nezvládli nástupy do poločasů.

Chmelík Martin – Rýdl Filip

Leugner Martin – Mikolášek Jiří – Verner Josef – Marek Tomáš – (Marek Roman)

Marek Martin (11) – Fišer Michal (7) – Linhart Jan – Fišer Jiří – Valtera Jan – Pavlík Jan

Trenér: Pavlík Tomáš

Vedoucí: Pavlíková Romana

_________________________________________________________________HOME