K dalším utkání 1. ligy národní házené mužů jsme se na domácí půdě hostili úřadujícího mistra TJ Přeštice a v neděli DIOSS Nýřany. Bylo potřeba potvrdit body z minulého týdne. Utkání se nám od samého počátku nepodařilo. Hosté nás jednoznačně přehrávali v útočné hře a v obraně byli velmi důslední a my naopak. Ustupovali jsme v útoku, chyběla nám bojovnost, kolektivnost a vůle po vítězství. Následkem toho jsme postupně prohrávali v 9. min 2:4, ve 20. již 4:8 a na konci poločasu 7:12. Do druhé části jsme sice vstoupili lépe a ve 3. min. stáhli vedení hostů na 9:13, ale pak jsme se na dlouhých 19 minut střelecky odmlčeli. Hosté v klidu navýšili svoje vedení až na 9:18. Do konce utkání se již jen dohrávalo a jen se upravilo celkové skóre na konečných 11:20. Absolutně nezvládnuté utkání, kde jsme byli ve všech aspektech slabším celkem.

Chmelík Martin – Hátle Jakub

Leugner Martin – Mikolášek Jiří – Verner Josef – Marek Tomáš – Marek Roman – (Červinka Mioš)

Marek Martin (3) – Fišer Michal (3) – Linhart Jan (2) – Pavlík Jan (2) – Valtera Jan (1) – Fišer Miroslav

Trenér: Pavlík Tomáš

Vedoucí: Pavlíková Romana

K nedělnímu utkání jsme chtěli nastoupit s větším odhodláním a zkusit napravit sobotní prohru. Až do 6. minuty jsme drželi s hosty krok v poměru 4:5, ale zase jsme sklouzli k podprůměrné hře v útoku a hosté celkem přesně zakončovali přes naši nedůraznou hru. Výsledkem bylo vedení hostů ve 22. minutě již 4:10 a v poločasu 6:14. V druhé části utkání hosté bezpečně kontrolovali svoje vedení a nepustili nás
k jakékoliv šanci zdramatizovat utkání. V 11. minutě 10:17, ve 14. 12:18, ve 21. 15:21 a ve 24. 17:22 a na konci utkání 19:27.

Nepoučeni ze sobotního utkání jsme převedli zlepšený výkon až ve druhé polovině, kde již bylo pozdě na jakýkoliv obrat. Snad se v dalších utkáních výrazně zlepšíme s přístupem.

Chmelík Martin – Hátle Jakub

Leugner Martin – Mikolášek Jiří – Verner Josef – Marek Tomáš – Marek Roman – (Červinka Miloš)

Marek Martin (7) – Linhart Jan (5) – Fišer Michal (5) – Fišer Miroslav (2) – Valtera Jan

Trenér: Pavlík Tomáš

Vedoucí: Pavlíková Romana

_________________________________________________________________HOME