V dalších utkáních 1. ligy národní házené mužů jsme na domácím hřišti hostili v sobotu TJ Nezvěstice a v neděli Sokol Tymákov. Cílem bylo konečně na domácím hřišti bodovat. Sobotní utkání jsme nezačali dobře. Hosté se rychle ujali vedení a celkem snadno proměňovali svoje příležitosti. Za to my jsme měli problémy s pohybem a proměňováním nabídnutých příležitostí. Výsledkem bylo vedení hostů v 11. minutě 2:5. Pak se nám přeci jen podařilo srovnat krok s hostujícím celkem a podařilo se nám i snížit jejich vedení na 5:6 v 19. minutě. Bohužel se nám do konce poločasu nepodařilo dotáhnout na vyrovnané skóre. V poločase bylo skóre v poměru 9:10.

Nástup do druhé poloviny utkání se nám nevydařil. V útoku jsme sklouzli ke hře, která byla neúčinná a hlavně bez pohybu. Výsledek se dostavil okamžitě. Hosté nabídnuté šance zužitkovali a ve 14. minutě vedli již 10:16 a o zápasu bylo vlastně rozhodnuto. Do konce utkání jsme již dokázali jakž tak držet krok s hostujícím týmem. I tak byl konečný výsledek jednoznačný v poměru 16:23.

Bohužel opět se nám nepodařilo na domácím hřišti bodovat a hlavně předváděná hra především v útočné fázi byla velmi špatná až odevzdaná.

Chmelík Martin – Hátle Jakub

Leugner Martin – Mikolášek Jiří – Verner Josef – Marek Tomáš – Marek Roman – (Červinka Mioš)

Fišer Michal (7) – Pavlík Jan (3) – Valtera Jan (2) – Linhart Jan (2) – Marek Martin (1) – Fišer Jiří (1)

Trenér: Pavlík Tomáš

Vedoucí: Pavlíková Romana

V nedělním utkání jsme proti Sokolu Tymákov měli velmi těžký úkol. Proti vedoucímu týmu 1. ligy si napravit reputaci na domácím hřišti. Oproti sobotnímu utkání byl vidět diametrální rozdíl v přístupu celého týmu. Od začátku se tým rval o výsledek a v útoku se nám dařilo až do 13. minuty proměňovat nabídnuté šance. Obrana se předháněla v zákrocích a výsledek byl příznivý v poměru 5:1. Pak jsme si opět vzali v útoku pauzu a zbytečně jsme ztratili několik míčů. Hosté se naopak vzpamatovali z první části a ve 23. minutě nás dotáhli až na 5:4. Naštěstí jsme se opět nastartovali a do konce poločasu jsme si vzali náskok zpět v poměru 8:5. Na začátku druhé poloviny utkání jsme opět trochu polevili a hosté se k nám zase přiblížili v 7. minutě na rozdíl jediné branky 10:9. Z naší strany to bylo naštěstí krátké zaváhání a v další pasáži utkání několik výborných zákroků v bráně M. Chmelíka a dobrá práce v obraně přinesla několik důležitých míčů, které jsme zužitkovali v rozhodující náskok v 16. minutě 15:10. Do konce utkání jsme pak získaný náskok dokázali udržet, i když hostující tým dokázal korigovat, ale na obrat utkání to bylo již málo. Nakonec utkání skončilo v poměru 18:16. Konečně se nám podařil plný bodový zisk na domácím hřišti a rozhodujícím činitelem byl přístup k celému utkání. Nasazení, bojovnost a týmovost. K poslednímu letošnímu utkání nastoupíme v sobotu na domácím hřišti proti SK Studénka a bylo by potřebné potvrdit tento výkon.

Chmelík Martin – Hátle Jakub

Mikolášek Jiří – Červinka Miloš – Verner Josef – Marek Tomáš – (Marek Roman)

Fišer Michal (11) – Linhart Jan (3) – Marek Martin (3) – Valtera Jan (1) – Václavek Ondřej

Trenér: Pavlík Tomáš

Vedoucí: Pavlíková Romana

_________________________________________________________________HOME