K posledním utkáním základní části 1. ligy národní házené mužů jsme zajížděli na půdu TJ S. Nezvěstic v sobotu a v neděli na Sokol Tymákov. Před utkáními jsme věděli, že pro jistotu musíme získat minimálně dva body z obou utkání. V sobotním utkání jsme začali velmi dobře a s domácími jsme drželi krok ve 14. minutě 5:5, pak jsme odskočili v 18. minutě na 5:8, ale domácí do 27. minuty srovnali na 8:8. Do konce poločasu se nám ale povedenými zákroky v obraně a dobrou realizací v útoku podařilo znova odskočit na poločasových 8:10.

Ve druhé části se nám dařilo držet dobrou hru a i výsledek jsme drželi v drobné výhodě. V 10. minutě 11:13 a v 11. 12:14 a ještě ve 23. 14:16. Pak jsem bohužel několika ztrátami i díky sporným rozhodnutím rozhodčího, domácím umožnili otočit už ve 30. minutě na 17:16. Naštěstí v posledním útoku jsme dokázali nakonec trestem po čase vyrovnat na konečných 17:17. V utkání se velmi dobře předvedla kompletní obranná řada a konečný výsledek nám i díky prohře DIOSSu Nýřany zaručil postup do další části 1. ligy národní házené mužů.

Cvejn Radek – Viesner Jan

Leugner Martin – Mikolášek Jiří – Marek Tomáš – (Marek Roman)

Fišer Michal (5) – Fišer Jiří (4) – Marek Martin (4) – Linhart Jan (3) – Pavlík Jan (1) – (Valtera Jan)

Trenér: Pavlík Tomáš

Vedoucí: Pavlíková Romana

V nedělním utkání proti Sokolu Tymákov, již po sobotních výsledcích, bylo pro nás vše jasné. Nejen pro nás, ale i pro domácí.  Utkání se hrálo velmi svižně a bezstarostně. V 11. minutě již 6:6, pak jsme začali ztrácet v útočné fázi a domácí odskočili ve 23. minutě na 10:7. Do konce poločasu až na 16:10. Do druhé části jsme přeci jen zlepšili naši celkovou hru a postupně jsme začali dotahovat a v 6. minutě již jen 18:15 a ve 12. 22:20 a v 18. minutě jsme dokonce vyrovnali na 22:22. Nastavené tempo jsme, ale nedokázali udržet a domácí si stále udržovali malý náskok jedné až dvou branek až do konce utkání, které skončilo v poměru 28:27 pro domácí.

V utkání se představili všichni hráči sestavy a v prvním kole play off jedeme na půdu TJ S. Podlázky.

Cvejn Radek – Viesner Jan

Leugner Martin – Mikolášek Jiří – Marek Roman

Fišer Michal (12) – Linhart Jan (6) – Marek Martin (5) – Fišer Jiří (4) – Pavlík Jan –  (Valtera Jan)

Trenér: Pavlík Tomáš

Vedoucí: Pavlíková Romana

_________________________________________________________________HOME