V sobotu 15.6.2019 nastoupily hráčky Krčína proti Blovicím v ochuzené sestavě. Kvůli zraněním a nemoci odehrály hráčky zápas v 9 lidech. Protože měly zraněnou brankářku Markétu Kupkovou, musela se do brány postavit obránkyně Venda Horáková. Z počátku byl zápas velmi vyrovnaný, ale ve 12. minutě soupeřky utekly na rozdíl 3 branek 4:7. První poločas skončil lépe pro hráčky z Blovic, a to 10:16. Ve druhém poločase se hráčky Krčína snažily skóre vyrovnat. Využily několik minut, kdy se soupeřky nemohly v útoku prosadit a ve 33. minutě snížily skóre na 25:28. Zápas měl několik timů díky vysokým teplotám, které nebyly příjemné pro nikoho, kdo na hřišti stál. Zápas skončil bohužel lépe pro Blovice, které zvítězily 25:28. Zápas řídil p. Jan Václavek.

Horáková Václava

Pavlíková Lucie – Žižková Radka – Rydlová Vendula – Kalivodová Marie

Kotlářová Petra (11) – Hamanová Lucie (6) – Šimánková Simona (6) – Rydlová  Aneta (2)

Trenér: Pavlík Tomáš

Poslední zápas v sezóně odehrály hráčky Krčína proti Podlázkám. Díky sobotnímu zranění Marie Kalivodové se sestava ještě zúžila. Celý první poločas byl zase velmi vyrovnaný. Díky útočnicím z obou týmů mohli diváci vidět několik zajímavých útoků. I tak skončil poločas lépe pro hostující hráčky, a to jen o 2 góly 9:11. Druhý poločas začaly lépe pro Podlázky, které v 6. minutě utekly na rozdíl 5 branek 9:14. Značný rozdíl si hosté udržely až do konce zápasu a zvítězily 24:19. Zápas řídil opět p. Jan Václavek. 

Celý víkend odtrénoval hráčky z Krčína Tomáš Pavlík, kterému hráčky děkují, že se jich na poslední víkend ujal. Pro příští sezónu je určitě co zlepšovat, jak fyzičku, tak i herní systémy.

Horáková Václava

Pavlíková Lucie – Žižková Radka – Rydlová Vendula

Hamanová Lucie (6) – Kotlářová Petra (5) – Šimánková Simona (4) – Rydlová Aneta (4)

Trenér: Pavlík Tomáš

_________________________________________________________________HOME