K dalšímu utkání 1. ligy národní házené mužů jsme zajížděli k našemu nejbližšímu soupeři TJ S. Opatovice nad Labem se silně okleštěnou útočnou sestavou.

Podle toho vypadal i průběh první části. Domácí sice také nepředváděli nic světoborného, ale naše hra byla v útočné části přímo hrozivá. Teprve v 16. minutě jsme vstřelili první branku a snižovali na 4:1. Domácí v klidu kontrolovali průběh a do konce poločasu navýšili vedení na 11:4. Druhá polovina utkání po domluvě přeci jen vypadala lépe a postupně jsme snižovali vedení domácích až do 19. minuty na 15:10. Bohužel koncentraci jsme neudrželi a domácí dovedli utkání v pohodě do vítězného konce v poměru 23:14.

Velmi nepovedené utkání v útočné řadě. Obrana až do 20. minuty druhé části hrála velmi kompaktně a držela skóre na přijatelném poměru.