V další utkání 1. ligy národní házené mužů jsme na domácí půdě hostili TJ Čakovice.

Po minulém víkendu jsme už mohli nastoupit v letošní největší sestavě, ale forma z loňského roku je v nedohlednu. Také vývoj utkání tomu nasvědčoval. Sice jsme v 10. minutě vedli 5:3, ale hosté v klidu dotáhli a do konce poločasu jsme se přetahovali o brankové vedení až do poločasových 10:11.

Zkraje poločasu hosté hned odskočili na 10:12 a ve 14. minutě již na 13:16 a nevypadalo to vůbec dobře. Od 18. minuty naštěstí zafungovala lépe naše obrana a v útoku se nám dařilo postupně snižovat náskok hostů ve 20. min 16:17. Hosté nadále udržovali spíše zpomalovací taktiku a nám se naštěstí i tak podařilo v 29. minutě srovnat na 18:18 a tento výsledek vydržel až do samého konce, i když jsme měli šanci na konci zlomit vítězství na naši stranu. Spravedlivá remíza je naším prvním letošním ziskem bodů a doufáme, že se konečně odrazíme k lepším výsledkům.

Chmelík Martin – Cvejn Radek

Leugner Martin – Marek Tomáš – Marek Roman – Zavřel Lukáš – Červinka Miloš

Fišer Jiří (5) – Pavlík Jan (4) – Fišer Michal (4) – Linhart Jan (3) – Marek Martin (2) – (Fišer Miroslav)

Trenér: Pavlík Tomáš

Vedoucí: Pavlíková Romana

K nedělnímu utkání jsme s loňským finalistou 1. ligy národní házené mužů Sokolem Tymákov nastoupili bez zraněných bratrů Markových, a tím naše šance na úspěch výrazně poklesly. Utkání pro nás nezačalo nejlépe a v 10. minutě jsme prohrávali 1:3. Pak jsme přeci jen trochu lépe bránili a dokázali i proměnit nabídnuté šance a ve 13. min. jsme srovnali na 3:3, v 16. min. 4:4. Hosté následně opět převzali iniciativu a postupně navýšili vedení v 20. min. 4:6 a v 26. min 5:8. Do konce poločasu se nám přeci jen podařilo snížit vedení hostů na 6:8.

Nástup do druhé části byl katastrofální. V 16. minutě jsme prohrávali již 7:14 a bylo o zápase rozhodnuto. Ve 20. min. byl stav 8:16 a utkání se jen dohrávalo, kde se nám podařilo přeci jen několikrát ještě vstřelit branku. Hostující tým v poklidu kontroloval utkání až do konečného stavu 12:19. V dalších utkáních musíme vycházet z pozitivních akcí během tohoto utkání a zkusit výrazně vylepšit efektivitu střelby.

Chmelík Martin – Cvejn Radek

Leugner Martin – Marek Roman – Zavřel Lukáš – Červinka Miloš – (Mikolášek Jiří)

Fišer Michal (5) – Pavlík Jan (4) – Fišer Jiří (3) – Linhart Jan

Trenér: Pavlík Tomáš

Vedoucí: Pavlíková Romana

_________________________________________________________________HOME