Čtvrtým soupeřem v nové ligové sezóně byl Krčínu TJ S. Opatovice nad Labem. Diváci mohli vidět vyrovnané napínavé utkání, kde se vedení přelévalo z jedné strany na druhou. Krčín vstoupil do utkání velmi dobře, dařilo se mu proměňovat šance a také v obraně pokrývat nejlepší opatovickou útočnici B. Bittnerovou, ve 12. min. vedl 3:6. Pak však zažil osmiminutový výpadek a do vedení šly domácí hráčky (19. min. 7:6, 24. min. 8:7). Střelecký výpadek si ale vybraly i ony, Petra Kotlářová dvěma brankami v závěru poločasu otočila vedení na stranu Krčína. Na začátku druhého poločasu se musel Krčín v důsledku zranění obejít bez nejlepší střelkyně první půle. Všechny hráčky však prokázaly velkou bojovnost: s nelehkým úkolem zastoupit nemocnou brankářku se velmi dobře vyrovnala V. Horáková, zatím nejlepší výkon předvedla i V. Macková, která předala útoku řadu získaných míčů, střelecky se nakonec prosadily i ostatní útočnice. Opatovice ještě třikrát vyrovnaly skóre, naposledy v 23. min. na 15:15, do vedení se už ale nedostaly. Krčín vyhrál třetí utkání v řadě, tentokrát 16:19, a čeká ho domácí dvoukolo se soupeři z Moravy (Pustějov a Stará Ves n. O.).