V další utkání 1. ligy národní házené mužů jsme na domácí půdě hostili TJ S. Podlázky. Pro trochu klidu v další části soutěže byl nutný zisk bodů v tomto utkání.

Začátek utkání se nám tentokrát celkem vydařil a v 9. minutě jsme vedli 4:2, ve 12. 6:3 a v 18. ještě 9:6. Konec první části se nám bohužel nevyvedl. Hosté výrazně zlepšili obrannou hru a zároveň i proměnili nabízené šance. Výsledkem bylo postupné snížení náskoku a následně i v 29. minutě vedení 9:11. Na samém konci se nám podařilo snížit vedení hostů na poločasových 10:11.

Po přestávce se nám přeci jen podařilo hosty přehrávat. V 9. minutě jsme vedli 13:11 a v 16. již 15:12 a v 24. 17:13 a dál se nám dařilo získávat míče v obraně a postupně navyšovat vedení. V 26. minutě 19:14. Utkání se pak již dohrávalo až do konečného výsledku 21:17. Zasloužené vítězství a konečně plný zisk bodů v letošním ročníku. Za bojovný výkon je nutné pochválit všechny hráče. Pro další utkání je to dobrý počinek. Střelecky se dařilo Honzovi Linhartovi, který výrazně využil všechny možnosti, které mu vytvořili spoluhráči.

Chmelík Martin – Cvejn Radek

Leugner Martin – Marek Tomáš – Marek Roman – Červinka Miloš

Linhart Jan (10) – Fišer Michal (6) – Marek Martin (5) – Fišer Miroslav – Pavlík Jan – (Marek Lukáš)

Trenér: Pavlík Tomáš

Vedoucí: Pavlíková Romana

_________________________________________________________________HOME