V minulém víkendu čekalo na družstvo žen Sokola Krčín první domácí dvojutkání, zároveň poslední podzimní duely na domácím hřišti. V sobotu hostily TJ Pustějov. Další z nováčků první ligy byl pro Krčín velkou neznámou. Možná i proto se hráčky nechaly překvapit a nezachytily úplný začátek zápasu (4. min. 0:3), naštěstí se začal útok více prosazovat a soustředěnější hrou i vyrovnal stav. Zápas nebyl rozhodnut ani do konce poločasu, poprvé se do vedení Krčín dostal až v 27. minutě za stavu 9:8, poté ještě zvýšil na 11:9. Ve druhém poločase měl lepší nástup Krčín, v 6. minutě již vedl o 4 branky (14:10), ve 13. min. už bylo rozhodnuto (17:11). Na skóre se nejvíce podílely tentokrát vyrovnaně Petra Kotlářová a Aneta Tučková (obě 9 branek). V obranné hře byla nejvýraznější tváří Veronika Macková hrající s velkým přehledem (zisk min. 9 míčů).

Kupková Markéta

Macková Veronika – Pavlíková Lucie – Žižková Radka – Rydlová Vendula – Horáková Václava

Kotlářová Petra (9) – Tučková Aneta (9) – Šimánková Simona (3) – Hamanová  Lucie (2) – Kašparová Veronika

Trenéři: Zimla Kamil

Štefková Alexandra

V nedělním zápase očekával Krčín vyrovnanější hru vzhledem k předchozím výsledkům Staré Vsi. Téměř celý první poločas byl vyrovnaný, Stará Ves většinou dotahovala, jednou se dostala do vedení (20. min. 6:7), od té doby Krčín zlepšil obrannou hru a střelecky se také přiklonilo štěstí na stranu krčínských útočnic (9 nastřelených tyčí za zápas). Poločasový stav byl již 10:7. Ve druhém poločase je nutné opět pochválit Veroniku Mackovou za velmi soustředěný výkon, svými získanými míči nejednou založila rychlý protiútok, na který soupeř neměl odpověď. Brankově se tentokrát vyrovnaněji prosadily všechny hráčky. Krčín si výraznější vedení ve druhém poločase svou hrou zasloužil, nutno ale také dodat, že Stará Ves podala velmi nejistý výkon se spoustou technických chyb. V 10. minutě byl rozdíl ještě stále o tři branky (15:12), ale od té doby ještě narostl a utkání se již pouze dohrávalo. Konečný stav tak byl 22:16. O příštím víkendu změří Krčín svoje síly s Hlinskem.

Kupková Markéta

Macková Veronika – Pavlíková Lucie – Žižková Radka – Horáková Václava – Rydlová Vendula

Kotlářová Petra (7) – Tučková Aneta (7) – Šimánková Simona (4) – Hamanová Lucie (4) – Hronovská Natalia

Trenéři: Zimla Kamil