Poslední dva soupeři na Krčín čekali na severu Moravy. V sobotu na hráčky čekalo kromě domácího Svinovu i velmi nepříznivé, chladné a deštivé počasí. I přes vytrvalý déšť ale padalo hodně branek. První poločas byl velmi vyrovnaný, Krčín se dostal do vedení poprvé až v 26. minutě, v zápětí však jednobrankový náskok opět ztratil. Na začátku druhé půle se změnila především bojovnost týmu, k tomu navíc změna

v obranné hře a rychlejší kombinace v útoku zajistily nečekaný zvrat, který Svinov nedokázal zachytit (14. min. 12:17). Zdálo se být rozhodnuto, ale houževnatostí domácích se začal náskok ztenčovat (18. min. 16:20, 21. min. 19:22), v poslední desetiminutovce nebyl Krčín schopný úspěšně zakončit a tak se pouze snažil ubránit získaný brankový rozdíl. Výsledek 22:23 byl odměnou za boj nejen proti soupeři, ale i proti povětrnostním podmínkám a vlastní vůli.

Kupková Markéta

Macková Veronika – Pavlíková Lucie – Žižková Radka – Rydlová Vendula – Horáková Václava – Kalivodová Marie

Tučková Aneta (11) – Kotlářová Petra (8) – Šimánková Simona (4) – Hronovská Natalia

Trenéři: Zimla Kamil

             Štefková Alexandra

Podmínky u druhého soupeře víkendu nebyly o nic víc přívětivé, na Krčín čekalo podmáčené hřiště s velmi nepříjemným napadaným listím. Společně s až mrazivým vzduchem to nebyly ideální podmínky pro pohlednou házenou. V začátku utkání se s tímto lépe srovnávaly soupeřky ze Studénky, jejich náskok v 8. min. (3:0) byl také dán pěti nastřelenými tyčemi po pěkných akcích Krčína v útoku. První poločas podržela krčínský tým Simona Šimánková, až do 29. minuty jediná střelkyně. Velkou oporou byla v tomto zápase i brankařka Markéta Kupková s obranou (celkově 8 branek z 34 střel), přičemž čtyřikrát z osmi případů byla překonána až po nařízeném pokutovém či trestném hodu. Zásluhou zlepšené obranné hry dostal Krčín ve druhém poločase pouhé tři branky, poslední už v 19. min. na 8:9, poté už skóroval pouze krčínský útok (v 22. min. 8:11, stav z 28. min. 8:13 již zůstal jako konečný). Příští víkend čeká Krčín předehrávka jarní části a zároveň jediný soupeř, kterému ženy podlehly, Sokol Dobruška.

Kupková Markéta

Macková Veronika – Pavlíková Lucie – Žižková Radka – Horáková Václava – Rydlová Vendula – Kalivodová Marie

Kotlářová Petra (5) – Šimánková Simona (5) – Tučková Aneta (3) – Hronovská Natalia

Trenéři: Zimla Kamil

             Štefková Alexandra

_________________________________________________________________HOME