K dalším utkáním 1. ligy národní házené mužů jsme zajížděli v sobotu k nováčkovi soutěže Sokol Svinov a v neděli na půdu SK Studénka.

Sobotní utkání se hrálo na mokrém terénu. S tím se dokázali velmi dobře popasovat v první polovině domácí a měli průběh první části zápasu pod kontrolou, ten skončil v jejich prospěch 12:7. Do druhé části jsme vstoupili podstatně lépe a postupně jsme umazávali z vedení domácích v 8. min. 14:11 a ve 23. minutě již dokonce 17:17. Domácí následně přeci jen ještě vstoupili do utkání a dokázali pak odpovídat vstřelováním vždy vedoucí branky. Nám se podařilo v poslední minutě srovnat na 20:20, ale domácí se dostali ještě do útoku a vybojovali trestný hod, který dokázali proměnit po uplynutí řádného času ve vítěznou trefu.

Nepovedené utkání v první části, které jsme pak již nedokázali zlomit na naši stranu.

Chmelík Martin

Leugner Martin – Marek Tomáš – Marek Roman – Zavřel Lukáš

Linhart Jan (7) – Fišer Michal (6) – Marek Martin (6) – Valtera Jan (1)

Trenér: Pavlík Tomáš

Vedoucí: Pavlíková Romana

K nedělnímu utkání 1. ligy jsme nastoupili na půdě SK Studénka. Od první minuty domácí udávali tempo utkání a my jsme jen těžko kontrovali (v 9. min 5:3). Až ve druhé části poločasu jsme se dostali alespoň na rozdíl jedné branky v 25. min v poměru 9:8, ale úplný závěr jsme nezvládli. Domácí se po našich chybách odpoutali až na poločasových 12:9. Druhá polovina utkání již byla plně pod kontrolou domácích. V 7. min odskočili na 15:11 a ve 13. min. již na 17:12. Pak si domácí udržovali rozdíl branek a nás již nepustili ke zvratu, na který jsme ani herně neměli. Utkání nakonec skončilo v poměru 24:18. Utkání plně pod kontrolou domácích, kde jsme vůbec nezachytili jeho průběh.

Chmelík Martin

Leugner Martin – Marek Roman – Zavřel Lukáš – Marek Tomáš

Fišer Michal (10) – Marek Martin (6) – Linhart Jan (2) – Valtera Jan

Trenér: Pavlík Tomáš

Vedoucí: Pavlíková Romana

_________________________________________________________________HOME