V neděli 13.10.2019 zajížděly krčínské ženy k poslednímu podzimnímu zápasu ke tradičnímu soupeři, a to do Dobrušky. Bohužel poslední utkání podzimu nám vůbec nevyšlo. S domácími jsme drželi krok pouze do 6. minuty, kdy byl stav 3:3. Od tohoto okamžiku přebrali domácí iniciativu a začali potupně navyšovat náskok. Bez problémů se prosazovali přes hostující obranu a i přesně zakončovali útoky. Bohužel hostující útočnice se přestaly prosazovat přes domácí obranu, a když už se jim to povedlo tak ztroskotaly na velmi dobře chytající domácí brankářce. To mělo za následek, že v 10. minutě prohráváme 6:3 a v 16. minutě 9:3. Do konce poločasu se ráz utkání moc nemění, domácí si udržují 6 brankový rozdíl, takže v poločase prohráváme 14:8. Sice jsme se o přestávce domluvili, že zkusíme se zápasem ještě něco udělat, opak byl pravdou. Velkým počtem technických chyb, nepřesnou střelbou a celkově špatnou hrou dovolujeme domácím hráčkám bez problémů udržovat vybudovaný náskok a to 8. minuta 18:11, 12. minuta 19:13. a 20. minuta 22:17. Zápas se pouze dohrával, na obou stranách nastoupily všechny hráčky z lavičky a domácí v poklidu dovedli zápas do vítězného konce a to v poměru 27:19. Utkání řídil p. Václavek z Náchoda.

Přes jasnou prohru bylo účinkování našeho mladého týmu v podzimní části velmi dobré, jediné dvě porážky máme právě s Dobruškou. Přes zimní přestávku je potřeba pořádně potrénovat a dobře se připravit na jarní část soutěže.

Kupková Markéta

Macková Veronika – Žižková Radka – Horáková Václava – Rydlová Vendula

Tučková Aneta (9) – Kotlářová Petra (4) – Šimánková Simona (4) – Hronovská Natalia (2)

Trenér: Zimla Kamil