V dalším utkání 1. ligy národní házené mužů jsme v sobotu hostili tým TJ S. Nezvěstice, který k nám přijel s velmi okleštěnou sestavou. Rychle jsme se v první části dostali do vedení v 9. minutě 4:2. Hosté pak vyrovnali hru a ve 22. minutě bylo srovnáno v poměru 6:6. Nám se nevydařil konec prvního poločasu, kde hosté po našich chybách odskočili na poločasových 7:9. Do druhé části jsme nastoupili dobře a v 5. min jsme vedli 10:9. Teprve až v poslední desetiminutovce jsme dokázali jít do vedení o více jak dvě branky a v posledních 5 minutách jsme velmi dobře zapracovali v obranné hře, kde jsme hostům již nedovolili skórovat a tím dokázali dovézt utkání k vítěznému konci v poměru 20:17. Konečně vítězné utkání, kde se podařilo pravidelně skórovat a podržet v zadních řadách

Chmelík Martin – Cvejn Radek

Marek Tomáš – Marek Roman – Zavřel Lukáš – Červinka Miloš

Fišer Michal (7) – Marek Martin (7) – Linhart Jan (6) – Valtera Jan – (Marek Lukáš)

Trenér: Pavlík Tomáš

Vedoucí: Pavlíková Romana

V nedělním utkání 1. ligy národní házené mužů jsme hostili TJ DIOSS Nýřany. V první části utkání jsme se ujali vedení a udržovali si náskok dvou až tří branek od 5. minuty až do samého konce poločasu, který skončil v poměru 11:9.

Druhá část pro nás začala dobře a ve 4. minutě jsme vedli již 14:10, ale pak jsme zbytečně povolili soustředění a hosté tohoto využili ke korekci v 11. min na 14:13. V 17. minutě jsme sice ještě vedli 17:15, ale hosté pak šňůrou 4 branek otočili vývoj utkání ve 21. min na 17:19. Nám se sice ještě podařilo vyrovnat ve 25. min na 19:19 a na konci v 29. min. na 20:20. Hosté se pak dostali do vedení 20:21, a my jsme měli ještě možnost posledního útoku, který jsme zužitkovali v trestný hod v solidní pozici. Bohužel se nám ho nepodařilo proměnit a tak jsme prohráli v poměru 20:21. Bohužel zbytečně ztracené body, jako v této sezóně poněkolikáté, kde jsme prohospodařili velmi slušný začátek utkání.