V posledním utkání podzimní části sezóny 2019-20 1. ligy národní házené mužů jsme doma hostili Sokol Rokytnici. Hosté přijeli s daleko větším odhodláním na naši půdu, než jaké odhodlání jsme měli my samotní. Hosté se ujali od samého počátku vedení v 5. min 1:3, v 16. 2:5 a takto postupně hosté navyšovali svoje vedení až na poločasových 5:10. Do druhé části jsme sice vstoupili lépe a v 6. minutě jsme prohrávali „jen“ 9:11, ale pak hosté opět začali velmi dobře pracovat a v 10. minutě vedli 10:14 a v 18. 12:17. Do konce utkání pak hosté bezpečně kontrolovali vývoj a dovedli utkání do vítězného konce v poměru 15:20.

Utkání z naší strany bez patřičné bojovnosti a chuti k vítězství, které hosté plně využili k bezpečnému kontrolování zápasu.

Chmelík Martin

Zavřel Lukáš – Marek Tomáš – Marek Roman – Červinka Miloš

Fišer Michal (9) – Marek Martin (4) – Fišer Miroslav (1) – Marek Lukáš (1) – Linhart Jan – Fišer Jiří

Trenér: Pavlík Tomáš