V sobotu odpoledne jsme se na hřišti v Nýřanech střetli s domácím TJ DIOSS a od začátku bylo jasné, že toto utkání bude úplně jiné než ta předchozí, která jsme odehráli. První minuty tomu sice neodpovídali, protože první branku jsme vsítili my, a to až v páté minutě. V dalším průběhu utkání ale útoky obou týmů převyšovaly obrany s brankáři, a to rozdílem třídy. Odpovídá tomu skóre v 10. minutě 3:2, v 17. už 6:7 a v 19. 7:8. Do této doby jsme vždy o jednu branku vedli a soupeř jen dotahoval, nám se do konce poločasu povedlo utéct na tříbrankový rozdíl 13:16.

Do druhé půle jsme vstupovali s předsevzetím, že se budeme snažit toto vedení udržet co nejdéle či ho navýšit, ale zároveň s vědomím, že nesmíme upustit od naší pestré a rychlé hry v útoku. Toto se nám ovšem nepodařilo, a tak soupeř v 7. minutě vyrovnal na 17:17. V následujících minutách (až do 21. min.) jsme vždy o gól vedli, ale soupeř vždy vyrovnal. V 21. minutě jsme šli do dvoubrankového vedení a měli výhodu další útočné akce, bohužel jsme neproměnili a soupeř ve 24. minutě vyrovnal na 23:23. Do konce zápasu pak padlo na každé straně ještě po 4 brankách a utkání tak skončilo nerozhodně.

Byl to zápas, kde bychom asi před začátkem bod brali, nicméně po jeho skončení jsme si museli přiznat, že jsme bod ztratili. Útok zahrál nejlepší své utkání ze tří odehraných, obrana s brankářem však úplně naopak nejhorší (o čemž svědčí i to, že nejlepší hráč domácích – Marek Gabriel – nám vstřelil 20 branek!).

Utkání řídil rozhodčí Stanislav Zadražil z Přeštic.

Filip Rýdl

Tomáš Marek – Roman Marek – Lukáš Zavřel – Martin Leugner

Michal Fišer (12) – Martin Marek (9) – Jan Pavlík (6) – Jan Valtera – Miroslav Fišer

Trenér: Pavlík Tomáš, Leugner Martin

Nedělní utkání na hřišti v Nezvěsticích mělo podobný průběh, jako utkání sobotní, jen s tím rozdílem, že jsme s domácími od 5. minuty prvního poločasu do 6. minuty druhého (kdy byl stav 15:15), stále prohrávali, a to až o pět branek.

Ve zmiňované 6. minutě druhé půle vyrovnával na 15:15 Martin Marek, abychom vzápětí dokázali v obraně získat dva důležité míče a z následných protiakcí postupně Míšou Fišerem a znovu M. Markem odskočili v 9. min. na 15:17. Jelikož se v následujících desíti minutách prosadil v našem útoku pouze Honza Pavlík, ale oproti tomu na straně domácích 5x Marek Nachtman, byl stav v 19. minutě 20:18. Toto vedení si již domácí nenechali vzít a utkání tak skončilo naší prohrou.

Utkání řídil rozhodčí Jan Adámek z Přeštic.