Ve třetím ligovém utkání čekala ženy Sokola Krčín odveta z předchozího víkendu. Na domácí hřiště za nimi dorazilo družstvo jihomoravského Vracova. Z předchozí zkušenosti nebyl očekáván zrovna vyrovnaný souboj, ale záměrem krčínských bylo soupeře nepodcenit. To se naplnilo, neboť si domácí útok vybudoval pohodlný náskok hned v první čtvrtině zápasu (13. min. 9:2). Vracov poté taky přidal několik pěkný akcí, zbytek poločasu byl brankově vyrovnaný (poločas 16:9). Do druhého poločasu lze říci, že krčínská obrana jednak ztratila na ostražitosti, jednak se na hřiště dostaly hráčky z lavičky, také bylo znát, že se Krčín trápí s nestabilně obsazenou pozicí v bráně (na tento zápas vypomohla L. Fišerová). To vše vedlo k vyššímu počtu obdržených gólů. Náskok však útok Krčína pojistil hlavně v první polovině druhého poločasu (8. min. 19:11, 20. min. 27:14), mohl si tedy mírný propad v obraně dovolit. Výsledkem bylo vysoké skóre na obou stranách (31:22), diváci mohli být spokojeni s mnoha pěknými útočnými akcemi.

Fišerová Ludmila

Macková Veronika – Pavlíková Lucie – Žižková Radka – Rydlová Vendula – Horáková Vojtěška

Kotlářová Petra (12) – Tučková Aneta (7) – Šimánková Simona (6) – Hamanová Lucie (4) – Hronovská Natalia (1) – Zimlová Kateřina (1)

Trenéři: Zimla Kamil

Štefková Alexandra

V neděli zajíždělo družstvo Krčína do Opatovic ke svému čtvrtému utkání. Pokud chtělo potvrdit roli favorita základní skupiny, bylo jasné, že je nutné přivézt body. Začátek utkání vyšel Krčínu velmi dobře. Bojovným kolektivním výkonem se dařilo plnit trenérské pokyny, tj. proměňovat branky, ale také eliminovat prosazování se nejlepší opatovické útočnice B. Bittnerové (v prvním poločase proměnila jen dvě střely v posledních dvou minutách). Výsledkem byl mírný náskok v prvním poločase (17. min. 1:6, poločas 6:10). Ve druhém poločase padalo více branek na obou stranách, rozdíl ve skóre se neměnil jinak razantně (15. min. 11:17, 27. min. 16:20), Krčínu se podařilo náskok udržet a odvézt si tak dva body. Je nutné pochválit celý tým za bojovnost a kolektivní výkon.

Horáková Václava

Macková Veronika – Pavlíková Lucie – Žižková Radka – Rydlová Vendula – (Horáková Vojtěška)

Tučková Aneta (10) – Kotlářová Petra (7) – Hamanová Lucie (3) – Hronovská Natalia (1) – Poláčková Veronika (1) – (Zimlová Kateřina)

Trenéři: Zimla Kamil