V neděli sehrály ženy Sokola Krčín první vzájemné utkání se Starou Vsí, posledním soupeřem ze základní skupiny, a potvrdily roli favorita skupiny. Soupeř nepřijel v nejlepší sestavě, krok s Krčínem dokázal držet asi do 12. minuty prvního poločasu (5. min. 2:2, 12. min. 7:5), ve zbývajících minutách první půle přidal už jen jeden gól, naopak Krčín nezaváhal a odskočil na velký brankový rozdíl 20:7. Utkání už bylo prakticky rozhodnuto, proto domácí nechali ve druhém poločasu sbírat zkušenosti mladší hráčky v obraně i útoku. V obraně byla znát především nepřítomnost V. Mackové na pozici beka, staroveské hráčky se najednou lépe prosazovaly a dokázaly vstřelit více branek. V útoku mohl Krčín dovolit zvolnit a užít si pěknou kombinační hru. Nejvíce se prosadily P. Kotlářová (13 branek, 87 % úspěšnosti střelby) a A. Tučková (12 branek, 75 %), ale skórovaly hráčky všechny. V příštích týdnech musí Krčín potvrdit výsledky v odvetných utkáních základní skupiny, aby bez problémů postoupil do skupiny finálové.