Družstvo žen již zná všechny soupeře základní skupiny, čekají ho již utkání odvetná. Opatovice se zdají být zatím nejvyrovnanějším soupeřem. V neděli hostil Krčín Sokol Opatovice na domácí půdě. Bohužel utkání poznamenalo špatné počasí, chlad a hlavně déšť nepřidaly na pohlednosti házené, obě družstva se musela vyrovnávat s nepřesnostmi, komplikacemi souvisejícími s mokrým povrchem a míčem. Utkání zahájil Krčín velmi dobře a do poloviny prvního poločasu si vybudoval dobrý náskok (17. min. 7:2), poté ovšem přišel gólový půst a soupeř se dokázal dotáhnout až na rozdíl jedné branky (23. min. 8:7). Díky proměněnému pokutovému a trestnému hodu Krčína skončil poločas dvougólovým rozdílem 10:8. Druhý poločas byl brankově ještě chudší, dvoubrankový rozdíl se víceméně proléval celým druhým poločasem, žádné z družstev nedokázalo výrazněji odskočit. Celé utkání bylo o bojovnosti, překonávání nepřízně počasí. Družstvo žen projevilo týmového ducha, přičemž nejvýraznějšími hráčkami byly Aneta Tučková, střelkyně utkání s 10 brankami, a Simona Šimánková, oporou byla také L. Fišerová v bráně (62% úspěšnost) či Veronika Macková na postu obránkyně (9 získaných míčů).